menu

Squash - trénink a soutěže

OD TRÉNINKU K MEDAILÍM

squash soutěžeBSO Squash Club je specifický svým zaměřením na výkonnostní a elitní squash. Dosažené výsledky hráčů i družstev a trenérské zastoupení v klubu jsou jednoznačnou zárukou kvality pro ty, kteří se rozhodnou budovat svou závodní squashovou kariéru. V klubu se pracuje s hráči od nejmladších juniorů až po dospělé reprezentanty, s jednotlivci i skupinami. Probíhají zde squashové campy, kliniky pro skupiny hráčů zaměřené na určité činnosti, reprezentační soustředění a také školení trenérů. Logickým výstupem je pak účast v domácích i mezinárodních squashových soutěžích. Kvalitní práce v přípravě pak nese dobré výsledky na všech úrovních.

SOUTEŽNÍ SQUASH V KLUBU

squash soutěžeV klubu se hrají squashové soutěže všech věkových i výkonnostních úrovní. Ve většině kategorií členové dosáhli řady domácích i mezinárodních úspěchů.

Pokud jde o soutěže družstev, kromě dlouhodobé účasti týmů v nejvyšší mužské i ženské extralize hájí klub své barvy také v nižších soutěžích. Konkrétně jde o ženskou první ligu a dále několik družstev v mužské první, druhé i třetí lize. Kvalitní výsledky včetně zisku titulů dosahují také naši junioři v soutěži juniorských družstev.

Soutěží jednotlivců – turnajů se hráči klubu účastní v hojném počtu rovněž ve všech věkových i výkonnostních kategoriích, a to nejen doma, ale i v zahraničí. V klubových prostorech je k vidění nepřeberné množství pohárů, medailí a diplomů z těchto akcí. Každou sezónu také přibývají další a další.

Řada klubových členů je zařazena do národních reprezentačních výběrů dospělých i juniorů. I z těchto soutěží je v klubu k vidění sbírka cenných trofejí.

Pokud máte zájem se zařadit do některého z juniorských nebo dospělých družstev v BSO Squash Clubu, stačí se dotázat na uvedených kontaktech. Nejde jen o soutěže, můžete se stát členy úspěšného klubu, zlepšovat své squashové squash soutěžedovednosti a také si zahrát s těmi nejlepšími.

SQUASHOVÝ TRÉNINK

V BSO Squash Clubu působí výhradně kvalifikovaní trenéři s praxí, někteří mají nejvyšší evropské vzdělání a praxi u národní reprezentace. Dveře klubu jsou otevřené pro všechny, kteří se chtějí ve squashi něco naučit a dále se zlepšovat. Přiveďte své děti, nebo se sami zapojte – zařadíme vás podle výkonnosti do některého z našich ligových družstev.

Trénink ve sportu je proces, jehož cílem je dosáhnout změny schopností sportovce. V ideálním případě se jedná o změnu k lepšímu. Squashový trénink je zaměřen na dosahování lepších sportovních výkonů ve squash kurtu. Pokud vás tohle zajímá, jste na správné adrese. Můžete si zvolit některý z konceptů popsaných v sekci věnované tréninku. Detaily můžete probrat s trenéry v klubu, schůzku si domluvte na uvedených kontaktech.

obrázek na pozadí