menu

Výživové poradenství

SPORT A VÝŽIVA

výživové poradenstvíSoučástí sportovního života je také kvalitní stravování. V BSO Squash Clubu působí nutriční poradci s praktickými zkušenostmi z vrcholového sportu (realizační tým české národní reprezentace juniorů i dospělých ve squashi) i běžného života.

Hlavním zaměřením je výživa a doplňky stravy špičkových sportovců, poradenství však mohou využít i rekreační sportovci, zájemci o zdravý životní styl nebo klienti, kteří potřebují upravit svou váhu oběma směry. Je možné připravit komplexní stravovací systém pro elitní sportovce, jídelníček včetně pohybových aktivit pro úpravu váhy, složení a dávky suplementů atd.

ENERVIT

V klubu také můžete zakoupit za výhodné ceny špičkové výživové poradenstvísuplementy Enervit (pitný režim, tyčinky, regenerace), které používá národní squashová reprezentace. Tyto výrobky je možné použít nejen pro soutěžní sport, ale také pro volnočasové aktivy jako jsou běžky, cyklistika, turistika atd.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Uvedené služby a jejich rozsah je nutné dohodnout předem. Pro podrobnější informace a objednávky použijte uvedené kontakty.

Telefon – 774 557 455
E-mail – info@squashnet.cz

obrázek na pozadí