menu

Masáže fyzio

MASÁŽE – FYZIO – ŘÍZENÝ STRETCHING – TAPING

výživové poradenstvíNabízíme komplexní masážní a fyzioterapeutické služby pro celé tělo nebo jednotlivé partie těla. V klubu působí špičkoví odborníci, kteří jsou součástí realizačního týmu národní squashové reprezentace. Masáže a fyzio služby jsou určeny nejen pro sportovce zařazené do jednotlivých skupin, ale i pro širokou veřejnost. Služby je možné aplikovat samostatně, nebo v návaznosti na pohybovou aktivitu.

Stretching před sportem je výborným prostředkem pro přípravu svalů na fyzickou zátěž a po výkonu urychluje regeneraci a odstraňuje únavu.

Taping je v dnešní době nezbytnou součástí sportovního života. Umožňuje řešit potíže, které komplikují sportovní výkon a urychluje hojení a regeneraci v průběhu poúrazových stavů.

KLASICKÁ MASÁŽ

Tento druh masírování je užíván k mírnění bolestí, regeneraci svalů, ztlumení napětí a uklidnění celého organismu. Může být celková nebo zaměřena jen na vybrané části těla. Je vhodná jako prevence před onemocněním, odbourává stres, uvolňuje ztuhlou šíji, ramena, záda, končetiny, podporuje detoxikaci organizmu a navozuje příjemné uvolnění těla.

REGENERAČNÍ MASÁŽ

Podstatou výsledného efektu regenerační masáže je skutečnost, že masážními hmaty je možné dosáhnout účinku nejen bezprostředně v místě, kde dotyk působí, ale i ve vzdálenějších částech těla. Hlubšími masážními hmaty lze rozrušit srůsty, jizevnatou tkáň v kloubních pouzdrech nebo šlachových pochvách, urychlit vstřebávání atd.

SPORTOVNÍ A REKONDIČNÍ MASÁŽ

Tento druh je určen zejména k osvěžení a odstranění únavy. Přispívá k regeneraci svalstva, brání zkracování jednotlivých svalů a zvyšuje jejich elasticitu. Působí příznivě na krevní oběh. Prostřednictvím lymfatického systému z těla odstraňuje veškeré škodlivé látky.

SPECIÁLNÍ TECHNIKY

fyzio Spolupráce se špičkovými odborníky umožňuje nasazení moderních i speciálních metod kompenzačního cvičení, fyzioterapie nebo stretchingu, jako například Redcord, TRX apod. Nedílnou součástí práce jsou také kompenzační cvičení, zejména pro juniory, kde je nezbytné pro zdravý rozvoj jednostranně zatěžovaných sportovců.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

Uvedené služby a jejich rozsah je nutné dohodnout předem. Pro podrobnější informace a objednávky použijte uvedené kontakty.

Telefon – 774 557 455
E-mail – info@squashnet.cz

obrázek na pozadí