menu

Ostatní služby

OSTATNÍ SLUŽBY

fyzio

BSO Squash Club nabízí kromě sportovního vyžití také další služby. Mezi základní patří vyplétání raket a prodej strun pro rekreační i závodní squash. V klubu vám doporučí jaký typ výpletu použít a jak tvrdě raketu vyplétat. Je možné si po dohodě různé druhy vypletení i vyzkoušet.

Nejen pro sportovce je k dispozici sortiment masážních a fyzioterapeutických služeb. V klubu působí špičkoví odborníci, kteří jsou součástí realizačního týmu národní squashové reprezentace. Nedílnou součástí práce jsou také kompenzační cvičení, zejména pro juniory, kde je nezbytné pro zdravý rozvoj squash clubjednostranně zatěžovaných sportovců.

Součástí sportovního života je také kvalitní stravování. V klubu působí nutriční poradci s praktickými zkušenostmi s výživovým poradenstvím z vrcholového sportu i běžného života. Je možné připravit komplexní stravovací systém pro elitní sportovce, jídelníček včetně pohybových aktivit pro úpravu váhy, složení a dávky suplementů apod. Je možné si také zakoupit doplňky stravy renomovaných značek.

obrázek na pozadí