menu

BSO Squash Club

squash clubBSO Squash Club je sportovní centrum v Ostravě s dlouholetou sportovní historií. Hlavním zaměřením je výkonnostní a elitní squash, prostor však dostává i rekreační hra. V klubu se rodila historie ostravského soutěžního squashe a za dobu své existence v něm vyrostla celá řada skvělých hráčů domácí i mezinárodní úrovně. Prakticky po celou dobu má klub zastoupení v nejvyšší ženské i mužské squashové soutěži a na zdejších kurtech si zahrálo několik veličin z první světové desítky.

V klubu jsou dva klasické betonové kurty, na kterých se většinou hraje v soutěžním světě. Před kurty je k dispozici posezení s barem včetně menší venkovní zahrádky. Jedná se o klasické klubové prostředí v tradičním anglickém stylu. S ohledem na zaměření klubu je součástí nabídky také kvalitní vyplétání raket, fundované poradenství v oblasti sportovní výživy a špičkové fyzioterapeutické a masážní služby.

Soutěžní squash

soutěžDosažené výsledky hráčů i družstev a trenérské zastoupení v klubu je jednoznačnou zárukou kvality pro ty, kteří se rozhodnou budovat svou závodní squashovou kariéru. V klubu se pracuje s hráči od nejmladších juniorů až po dospělé reprezentanty, s jednotlivci i skupinami. Probíhají zde squashové campy, kliniky pro skupiny hráčů zaměřené na určité činnosti, reprezentační soustředění a také školení trenérů. V BSO Squash Clubu působí výhradně kvalifikovaní trenéři s praxí, dva z nich mají nejvyšší evropské vzdělání a praxi u národní reprezentace. Dveře klubu jsou otevřené pro všechny, kteří se chtějí ve squashi něco naučit a dále se zlepšovat. Přiveďte své děti nebo se sami zapojte – zařadíme vás podle výkonnosti do některého z našich ligových družstev.

Výsledky hráčů i družstev a trenérské zastoupení v klubu je jednoznačnou zárukou kvality pro ty, kteří se rozhodnou budovat svou závodní squashovou kariéru. V klubu se pracuje s hráči od nejmladších juniorů až po dospělé reprezentanty, s jednotlivci i skupinami. Probíhají zde squashové campy, kliniky pro skupiny hráčů zaměřené na určité činnosti, reprezentační soustředění a také školení trenérů. V BSO Squash Clubu působí výhradně kvalifikovaní trenéři s praxí, dva z nich mají nejvyšší evropské vzdělání a praxi u národní reprezentace. Dveře klubu jsou otevřené pro všechny, kteří se chtějí ve squashi něco naučit a dále se zlepšovat. Přiveďte své děti nebo se sami zapojte – zařadíme vás podle výkonnosti do některého z našich ligových družstev. Více se dozvíte v sekci trénink a soutěže.

Squash pro veřejnost – bezkonkurenční ceny

squash clubPřestože je vše více zaměřeno na soutěžní squash, je zde příležitost i pro rekreační hráče. BSO Squash Club nabízí poněkud netradiční možnosti pro širokou veřejnost. Squash je v klubu možné hrát za bezkonkurenční ceny ve všech časových pásmech, jsou zde však poněkud omezené možnosti – vše je zaměřeno pouze na vlastní hru. K dispozici je jen minimální nabídka zboží na baru a servis obsluhy. Šatny a sprchy jsou samozřejmě k dispozici. Vzhledem k uvedenému si návštěvníci mohou donést své vlastní občerstvení. Je možné také v klubu posedět a sledovat jak se připravují závodní hráči. Ve dnech, kdy se hrají profesionální turnaje ve světě, je možné je v klubu sledovat na velkoplošné televizi v přímém přenosu na PSA Squash TV. Otevřeno je denně a podrobnosti najdete na odkazu otevírací doba. Kurty si můžete po registraci do systému sami objednávat na odkazu rezervace.

obrázek na pozadí